Monolitinių sienų ir perdangų statyba

Mūsų užsakovams, kuriems pirmenybę teikia akmeniniai namai, mes siūlome inovacinę statybos technologiją, naudojant cinkuotą termoprofilį  (LSTK) ir nano modyfikuotą technologiją iš dujų silikato betono.  
Siūloma technologija susideda pagrindių nešančių sienų karkaso, perdangos iš termoprofilio karkasas  užpildomos ne autoklaviniu dujų silikato betonu. Pats karkasas apskaičiuojamas pagal visas apkrovas, kurios gali atsirasti eksploatuojant pastatą.  Užpildyti karkasąi dujų silikato betonu suteikia  konstrukcijai kietumo ir monumentalumo, kitaip negu užpildyti mineraline vata  arba kitomis šiltinimo medžiagomis.  
Prie surinkto karkaso iš termoprofilio, kaip nuolatinės formos klojinys, iš vidinės ir išorinės  pusės varžtais tvirtinasi  dujų silikato betono blokai (dydis 50х600х1200, rūšis D500). Vertikalios ir horizontalios plokštės viena su kita tvirtinamo specialiais klijais.  Tuštumos užpildomos monolitiniu dujų silikato betonu (rūšis D250-300).

Technologijos  privalumai


• ILGAAMŽIŠKUMAS
Tai nauja kokybė ir ilgaamžiška medžiaga, atspari oro sąlygoms, UV spinduliai skirtingai nuo kitų medžiagų, laikui bėgant pagerina savo fizines ir technines savybes.

• PUIKI ŠILUMOS IZOLIACIJA
Kaip konstrukcinei medžiagai naudojamos Termoprofilis, todėl naudojamas mažesnio tankio dujų silikato betonas, kuris išlaiko geresnė šilumos izoliacija. Skysta dujų silikato betono konsistencija leidžia prasiskverbti ir užpildyti mažus plyšius, plokštes, siūles, kad išlaikyti hermetiškumą ir sumažinti konstrukcijos šilumos nuostolius.

• UNIKALI ŠALČIO APSAUGA
Naudojamas dujų silikato betonas turi daugiau nei 100 šalčio ciklų ir išlaiko savo stiprumo ir kokybės požymius. Dėl šios priežasties, ji tikrai gali būti vadinama amžina medžiaga. Paliginimui, šalčio atsparumas sunkiojo betono 50 ciklų, plytų ir dujų silikato plytų 35 ciklai.

• VANDENS ATSPARUMAS
Dėl uždarų porų struktūros, dujų silikato betonas turi mažą drėgmės sorbciją, o dujų silikato plytos vandens įmirkis sudaro daugiau kaip 30% sausosios medžiagos masės.

• AUKŠTAS SUSPAUDIMO STIPRUMAS
Šita savybė žymiai padidina galimybes naudoti dujų silikato betoną kokybę įvairiose skirtingose statybos konstrukcijose.

• GARSO IZOLIACIJA
Garso izoliacijos medžiagų savybės yra 10 kartų didesnės, negu mūro. Vidutinė sienų garso izoliacijos vertė iš dujų silikato betono daugiau kaip 45 dB., todėl jo naudojimas yra veiksmingas akustinių patalpų apsaugai.

• VANDENS GARŲ PRALAIDUMAS
Geras garų pralaidumas leidžia dujų silikato betonui lengvai «kvėpuoti», leidžia kontroliuoti drėgmę pastate, kuris sukuria patogų mikroklimatą, panašų į medinio namo klimatą.

• ATSPARUMAS UGNIAI
Dujų silikato betonas ir termoprofilis pilnai atsparūs ugniai. Jie nedegūs, gali būti taikomi visoms priešgaisrinėms klasėms.

• AUKŠTAS SUKIBIMO LYGIS
Užtikrina gerą įvairių rūšių trauką.

• EKOLOGIŠKUMAS
Pagal visus ekologiškumo duomenis yra prilyginamas medienai, bet išskirtinai jie išsiskiria, nes nepūva ir nesensta.
 

• BIOLOGINIS ATSPARUMAS
Neužkrečiamas grybeliu, pelėsiu, vabzdžiais ir kitais mikroorganizmais.

• MAŽAS SVORIS
Dujų silikato betonas panašiai apie 5 kartus lengvesnis už įprastą betoną, tai suteikia galimybę sumažinti bendrą konstrukcijos pastato svorį ir sumažinti išlaidas pamatų, karkaso gamybai, taip pat pakrovimo ir iškrovimo darbams. Monolitinių sienų šilumos pralaidumas Hanswell Aercon nano be papildimo apšiltinimo.

 

Monolitinių sienų šilumos pralaidumas Hanswell Aercon nano be papildimo apšiltinimo

                                             Sienų storis iš nano dujų silikato betono

                      250 mm    275 mm    300 mm    325 mm    350 mm    400 mm
R-m2C/W          2,29           2,54            2,79          3,04           3,29            3,79
U-W/m2K          0,437         0,394        0,358        0,329         0,304         0,264

Monolitinių sienų ir perdangų statyba

 

UAB "Tikras Turtas"
Nekilnojamojo Turto Centras Nr.1

  Birutės g. 11, LT-91204 Klaipėda, Lietuva
Tel./faksas: +370(46)380811; +370(46)310820
Mob.tel.: +370(699)35259
info at tt1 dot lt tikrasturtas