Аngarai, sandėliai, pastatai

Ypatinga administracinių-komercinių pastatų statyba yra tuo, kad greitis, statybos kaina ir eksploatacija, yra pagrindiniai veiksniai renkantys statybos būdus.

Administracinės-komercinės paskirties pastatai yra:
• biurų pastatai,
• pramoniniai pastatai,
• sandėliai, angarai,
• kavinės, restoranai,
• parduotuvės, prekybos centrai, paviljonai,
• autoserviso patalpos, padangų montavimo pastatai,
• viešbučiai ir daugelis kitų tipų pastatai, naudojami komerciniams tikslams.
 

Pagrindiniai reikalavimai, pramoninės paskirties pastatams:
1. Aukšta šilumos izoliacija.
2. Atitinkantys priešgaisrinius reikalavimus.
3. Didelė triukšmo ir vibracijos izoliacija.
4. Atsparumas kenksmingai aplinkai (cheminių medžiagų atsparumas, temperatūros kaita, padidinta drėgmė).
5.  Galima statyba didelių plotų, su plačiomis erdvėmis.
 

Šiuo metu didelis susidomėjimas komercinių-administracinių pastatų sustojo prie LSTK technologijos.

Todėl:
Montavimo paprastumas žymiai sutrumpins statybos laiką. Dėka paprastų elementų, taip pat matavimų tikslumo,  ženklinimo ir išmanytų brėžinių, karkaso montavimas statybų aikštelėje nereikalauja ypatingų statybos specialistų, ir esant «šlapiam» orui statybų procesas vykdomas ištisus metus.
Dėka ugniai atsparių medžiagų ir apdailos, taip pat nedegančio plieninio karkaso, pastatai pastatyti pagal LSTK technologiją, turi žymiai didesnį atsparumą ugniai. Konstrukcijos lankstumas suteikia galimybę  įrengti daugiau tarpų gaisro išėjimui.
Patikimumas ir ilgaamžiškumas. Cinkuotas plienas nerūdija, su laiku nesideformuoja, yra nepaveikiamas drėgmės.
Plačios architektūros galimybės ir jų pritaikymas. Nuo garažų ir mini cechų iki didelių angarų. Nepalaikomos aukštų perdangos gali būti iki 8 m. Iki 24 m. gali būti atramų stogų sistemos. Ekologiškumas. Pastatai, pastatyti pagal LSTK technologiją, nekenksmingi sveikatai ir aplinkai. Jie neišskiria pavojingų medžiagų. Statybų aikštelė neužverčiama šiukšlėmis, išlieka švari per visą statybos laikotarpį.
Atsparumas seisminėms ir dinaminėms apkrovoms. Pastatai turintys nešančias LSTC kokybės sistemas, gali išlaikyti seismines apkrovas iki 9 balų pagal Lichterio skalę. Atsparūs besikeičiančioms oro sąlygoms, temperatūrų svyravimui, vėjo gūsiams, krituliams.   Termoprofilio taikymas (su mažu šilumos pralaidumu) leidžia sutaupyti pastato apšiltinimui, nes nėra šalčio tiltų, ir todėl yra didesnė šilumos izoliacija. Jei reikia pastatui kapitalinio remonto, nėra taip brangu tai daryti, negu statant iš klasikiniu statybinių medžiagų.  Pati statyba žymiai pigesnė, nes sutaupoma statybinių medžiagų, nėra būtinybės karkaso detal«talpinimui» ir taip sutrumpinti statybos laiką.

 

UAB "Tikras Turtas"
Nekilnojamojo Turto Centras Nr.1

  Birutės g. 11, LT-91204 Klaipėda, Lietuva
Tel./faksas: +370(46)380811; +370(46)310820
Mob.tel.: +370(699)35259
info at tt1 dot lt tikrasturtas