Monolitinė statyba

 Šiuolaikiniai išorinių sienų reikalavimai šilumos pralaidumui lėmė, kad daugiaaukščių namų plytinės laukinės sienos, nėra statomos taip, kaip reikalaujama, pagal mūro storį, kuris pasiektų  apatinius pustrečio metro aukštus . Karkasiniai –monolitiniai namai neturi panašių problemų, taip kaip kiekviename aukšte daromas perdengimas. Siena yra  "nešanti" per vieną aukštą, kad išvengti  būtų galima išvengti būtinybės viršutinio aukšto atramos. Todėl, sienų medžiagos gali būti ne tik tankios, bet ir geresnės šilumos efektyvumo.

Sukaupta gamybos patirtis  ir termoprofilio taikymas, leidžia sukurti naujas sienų konstrukcijas iš termopanelės.

Termopanelė yra negabaritinių statybos konstrukcijų, kurių pagrinde yra gamykloje pagamintas metalinis karkasas. Termopanelės gamybą gali būti trijų metodų :
 • tiesiogiai vietoje ;
• "lauke" gamyba statybos vietoje;
• gamyklinė gamyba.
Montavimo pasirinkimas priklauso nuo:
• kiekio statomų pastatų;
• pastatų rūšies;
• statybos vietos;
• statybos charakteristikos;
• investicijų.
Montuojamų surenkamų panelės detalių ilgis nuo 8.5 m. aukščio iki 3.6 m.,  storis nuo 150 iki 200 mm., atsižvelgiant į pagrįstas energijos sąlygas. Iš termoprofilio pagamintas termopanelės  rėmas.
Termopanelės apdailai naudojami gipso kartono plokštės. Tarp apdailos yra šilumos izoliacinis sluoksnis iš mineralinės vatos, kurios pagrindas bazaltinis pluoštas, jo storis 100, 150, 175 ir 200 mm., tankumas ne mažiau 35kg/m3. Labiausiai paplitusi termopanelės konstrukcija,  tinkanti įvairioms klimatinėms sąlygoms, Šiaurės -  Vakarų regionams, remiantis 175 mm., nes sumažėja šilumos perdavimas. Termopanelės siena yra 150 mm. storio, kuri praleidžia šilumą per puse plytos storio, negu plytinė siena kurios storis  1290 mm.  Termopanelė gali būti pritaikyta ne tik lauko, bet ir vidaus perdangoms, taip pat ugniai atsparios pertvaros ir stogo konstrukcijos, patalpos su ypač higieninėmis ypatybėmis(maitinimo įstaigos, pramonei, ligoninėms ir t.t.).
 

UAB "Tikras Turtas"
Nekilnojamojo Turto Centras Nr.1

  Birutės g. 11, LT-91204 Klaipėda, Lietuva
Tel./faksas: +370(46)380811; +370(46)310820
Mob.tel.: +370(699)35259
info at tt1 dot lt tikrasturtas