Pastatai naudojami žemės ūkiui

Statome kompleksus skirtus žemės ūkiui iš termoprofilio:
• karvides,
• paukščių fermas,
• grūdų saugyklas,
• angarus technikos saugojimui,
• inkubatorius,
• gyvūnų gardus,
• maži angarai, klėtis, namų ūkiai, patalpos.

Žemės ūkio statyba skiriasi tuo, kad yra dideli plotai (karvidės, paukščių fermos), agresyvi aplinka (padidinta drėgmė, mėšlas), statybos laiko apribojimai.

Remiantis tuo galima pažymėti sekančius privalumus ЛСТК:
1. Patikimumas ir ilgaamžiškumas. Cinkuotas plienas nerūdyja, su laiku nesiderformuoja, atsparūs vabzdžiams ir mikroorganizmams.
2. Greitas ir lengvas montavimas. Dėka lengvų konstrukcijos elementų, taip pat tikslių išmatavimų, markiravimo ir brėžinių karkaso montavimas statybos aikštelėje, nereikalauja statybos specialistų.
3. Galima statyba žiemą. Statyba pagal ЛСТК technologiją — idealus žemės ūkio statybos sprendimas. Neatsižvelgiant į <> procesus, statybą yra prieinama ir žiemą, kai žemės ūkio darbais užsiimama minimaliai.
4. Plačios architektūrinės galimybės ir priėmimo būdai. Nuo garažų iki didelių gyvenamųjų namų kompleksų.
5. Pastatas pastatytas pagal technologijas ЛСТК, yra ekologiškas, nekenksmingas sveikatai ir aplinkai. Jie neišskiria nuodingų medžiagų, nesukelia alergijų. Statybų aikštelė neužverčiama šiukšlėmis, ji išlieka švari statybos metu.
6. Atsparumas seisminėms ir dinaminėms apkrovoms. Pastatai turintys nešančias ЛСТК sistemas, gali išlaikyti seismines apkrovas iki 9 balų pagal Lichterio skalę. Atsparūs besikeičiančioms oro sąlygoms, temperatūros kaitaliojimuisi, vėjo gūsiams ir lietui.
7. Atsparus ugniai. Bendras pastato atsparumas ugniai nustatomas apdailos medžiagų ir naudojamo apšildymo. Medžiagos naudojamose konstrukcijos yra nedegios. Produkcija turi visu būtinus sertifikatus.
8. Žema eksploatacijos kaina. Termoprofilio naudojimas (profilis su mažu šilumos pralaidumu) leidžia taupyti pastato apšildymui, dėl to kad nėra šalčio tiltų ir atitinkamai yra didesnė šilumos izoliacija. Jei reikia remontuoti pastatą, tai nėra taip brangu, kaip remontuojant klasikinėmis medžiagomis. Pati statyba yra žymiai pigesnė, nes yra taupoma statybinių medžiagų dėka, nėra laiko trūkumų karkaso detalių <<įrengimui>> ir apskritai statyba baigiama laiku.
9. Aukštas statybos pelningumas. Didelės spartos statyba.

UAB "Tikras Turtas"
Nekilnojamojo Turto Centras Nr.1

  Birutės g. 11, LT-91204 Klaipėda, Lietuva
Tel./faksas: +370(46)380811; +370(46)310820
Mob.tel.: +370(699)35259
info at tt1 dot lt tikrasturtas