Pastatų stogai ir mansardos

Atsižvelgiant į statybos praktiką mansardoms taikomos metalinės konstrukcijos iš plieninio profilio, kurie parodo didelį finansinį patrauklumą, projektų investuotojams ir statytojams, bei gyventojams.

Rekonstrukcijai yra geriausias sprendimas, nes jis sutaupo pinigines išlaidas. Statant mansardas naudojamos jau pagamintos konstrukcijos ir inžinerinės komunikacijos. Metalo konstrukcijų montavimas, nereikalauja galingos technikos. Kurių dėka mansardų statybai, palėpėms perdengimo atžvilgiu bei mansardų perdangos, pasiekiamas reikšmingas energijos taupymas. Pastato apšiltinimo veikloje, be papildomų medžiagų ir mansardos pridėjimui, jums reikės vieno didelio kapitalo. Tuo pačiu Jums atsipirks laikas, kaip taisyklė , bent 20 metų. Šita situacija kai kalba eina apie namo rekonstrukciją, įgyvendinama taupant išlaidas, projektams, atitinkančius mansardos statybai, gali atrodyti labiausiai tinkančiu lyginant su kitais projektais.

Pastato rekonstrukcija pridedant mansardą naudinga visiems – investuotojams, savivaldybių institucijoms, gyventojams, statybininkams.

Gebėjimas suderinti LSTC technologijas su tradicinėmis statybos technologijomis, suteikia galimybes kurti papildomus priedus jau prie esamų pastatų. Taip būtų galima įrengti kaip mansardinį aukštą, ir taip pat galima pridėti kelis aukštus.
Taip pat LSTC technologija gali būti naudojama, stogo statybai ir restauravimui. Tradiciškai santvarų sistemos pastatų statybai naudojamos pigaus medžio ir alternatyvos stoka. Tačiau medis turi keletą trūkumų.

Privalumai LSTC technologijos mansardų ir stogo statybai:
1. Metalas yra visiškai atsparus ugniai ir nesudaro sąlygų ugniai plisti.
2. 20 mikronų cinko sluoksnis (275 g/m2) patikimai apsaugo plieną nuo korozijos. Pasinaudojimas naujomis šiuolaikiškomis kompanijos «Arsenal SТ» tvirtinimo medžiagos garantuoja naujo stogo ilgaamžiškumą.
3. Naudojant termoprofilį, šiuolaikiniu apšiltinimu, suteikia papildomos apsaugos namui (pastatui) nuo karščio.
4. Pagal LSTC gegnių sistemos technologiją, išlaiko neribotą šalčio kiekį, neturi įtakos temperatūros kaitai ir drėgmei, stogas iš termoprofilio ilgą laiką išlaiko savo geometriją.
5. Dėka paprasto montavimo ir visų būtiniausių komplekto rinkinių jau pagamintų gamykloje, stogas įrengiamas greitai ir neturi įtakos sezoniškumas.
Tokiu būdu, LSTC technologija – yra protingas pasirinkimas būtinam stogo remontui.

UAB "Tikras Turtas"
Nekilnojamojo Turto Centras Nr.1

  Birutės g. 11, LT-91204 Klaipėda, Lietuva
Tel./faksas: +370(46)380811; +370(46)310820
Mob.tel.: +370(699)35259
info at tt1 dot lt tikrasturtas