Santvaros (sijos)

SIJŲ (perdangų) technologija pagal MiTek
Konstrukcijos iš medienos sujungiamos plokštelėmis.

Tarptautinė korporacija MiTek Industries specializuojasi tam tikrose statybos srityse ir pristato savo dukterinėms kompanijoms visuose penkiuose kontinentuose. Ji stabiliai laikosi vienoje iš didžiausių statybos rinkoje paplitusių šalių.
Efektyvi ir ekonomiška technologija MiTek, priskiriama prie projektavimo, gamybos ir medinių konstrukcijų montavimo:
•sijų perdanga ;
•santvaros;
•grotelės;
•betono klojiniai;

konstrukcijos.
Lengvos medinės santvaros sujungtos plokštelėmis tai sprendimas ne tik mažaaukščių namų ar pramoninių statinių statybai, bet ir mansardom, ir pastatų rekonstrukcijai.
MiTek statybos technologija pristato:
Medinės sijų santvaros, susidedančios iš stogo konstrukcijos.
Sijų santvaros gaminamos iš sausos (medienos drėgmė ne daugiau 18%), obliuotos (šiurkštumas išilginių pusių ne daugiau 200 мкм) medinės lentos atrenkamos ne mažesnės nei 2 rūšies. Po džiovinimo kameroje mediena tampa sterili ir jos negraužia kenkėjai. Kruopščiai nuobliuota mediena yra keturis kartus atsparesnė ugniai, gaisro atveju, ugnis slysta nuo paviršiaus ir neprasiskverbia į vidų. Sijų elementai tarpusavyje jungiami metalinėmis dantytomis plokštelėmis MiTek .
MiTek technologijų privalumas:
(kainos santykis / su kitomis kokybės technologijomis (medžiagomis)
1) Medžiagų vartojimas – minimalus medienos suvartojimas:
•uždengimui 0,03…0,05 m3/(m2 horizontalios stogo projekcijos).
2) Kompiuterizuotas projektavimas ir gamyklinis paruošimas perdangų ir stogo –leidžia gaminti konstrukcijas tikslių dydžių iki milimetro, kuris yra skirtas konstrukcijos reguliavimui statybų aikštelėje. Laikančios konstrukcijos pristatomos į statybos vietą yra paruoštos montavimui.
3). Trumpas statybos laikas. (Atsižvelgiant į visus gamyklos gamybos privalumus). Sijų konstrukcijų montavimo laikas, susidedantis iš medinių sijų, gali siekti apie 30 m2 horizontalios projekcijos, diena dirba 4 žmonių komanda. Statyba pagal šią technologiją nereikalauja jokių kėlimo mechanizmų visi montavimo darbai atliekami rankinių būdu ir nereikalauja aukštos kvalifikacijos personalo darbuotojų. Stogo dengimas, apšiltinimas, išorės apdaila, tinklų įrengimas (ventiliacija, kanalizacija, elektra ir t.t), vidaus apdaila -visa tai įrengiama pakankamai greitai, nes yra aiškios karkasinių konstrukcijų schemos.
4). Produkcijos savikainą lengva apskaičiuoti, žinant medžiagos vieneto kainą: stogo konstrukcijos• mediena - 0,025-0,035 m3 vienam m2 ploto horizontalios stogo projekcijos, sujungimo plokštės- 0,09 - 0,12 m2 vienam m2 horizontalios stogo konstrukcijos.
• perdangos
medienos sunaudojimas priklauso nuo namo projekto (jo dydžio) ir tai sudaro apie 0,1 m3 vienam m2 bendro namo ploto.
MiTek statybos technologijos grindžiamos trimis pagrindiniais komponentais:
• metalinėmis dantytomis plokštelėmis MiTek;
• staklių įranga
• programinės įrangos priežiūra

Pagrindine MiTek sistema yra metalinė dantyta plokštė, - leidžianti žymiai sumažinti medžiagų išlaidas, atitinkamai visų konstrukcijų. MDP (metalinės dantytos plokštės) konstrukcijos presavimui reikalinga speciali įranga. Automatizuotas sijų projektavimas leidžia maksimaliai sutrumpinti laiką ir tiksliai sudaryti ir parengti išsamią visų elementų specifikaciją. Standartinės MDP (metalinės dantytos plokštės) gaminamos iš dvipusės cinkuoto plieno plokštės su 275 g/m2 cinko sluoksniu, kuris presuoja spyglius, sujungiančius atskiras detales. Visos firmos MiTek jungiančias plokštes griežtai tikrina kokybės kontrolė ir atitinkamai sertifikuoja pagal europietiškus standartus. MiTek sistema sukurta, kurių konstrukcijas galima projektuoti su visais standartais - ЕS5 pagal nacionalinius standartus projektuojami įvairiose šalyse, norma DIN ir panašiai. Pagrindinės MiTek santvaros yra prijungiamos prie plieno plokščių mazgų. Naudojant gamykloje pagamintus stogo konstrukcijų elementus, žymiai sutrumpėja statybos laikas, konstrukcijos pristatomos į statybos aikštelę jau paruoštus montavimui. Gerai išmanytų atraminių konstrukcijų dėka, galima pastatyti, bet kokio tipo stogus, mansardas, palėpines patalpas ir t.t., įskaitant pastatų rekonstrukcijas ir plokščius stogus, suprojektuoti įvairias konfigūracijas - kai standartinės santvaros aukštis iki 5 m., taip ir rėmus, arkas ir kita.
Tokios atramos gali palaikyti iki 30 m., jų sujungimas, tradiciškai pakeičiamas stulpų ir gegnių pagalba. Erdvės su didesnėmis nei 30 m santvaromis, be vidaus atramų plačiai naudojamos projektuojant didelių erdvių konstrukcijoms. Santvaras jungiančiomis plokštėmis galima sutikti ir sandėliuose, sporto, ūkiniuose ir komerciniuose pastatuose.
MDP (metalinės dantytos plokštės) konstrukcijos privalumas tai, kad turi įtakos kainai ir statybai:
• atsparus korozijai;
• greitas ir nesunkus montavimas, kuris nereikalauja sunkiosios technikos;
• galimybė įrengti dideles erdves be vidinių atramų;
• lengvas ir ekonomiškas apšiltinimo montavimas • elektros įvadai , santechnikos įrengimas, klimatinės sistemos ir t.t.
• sutaupo medžiagų pamatų įrengimui (vidinių) • pagrindinių sienų, įvadų įrengimas;
• ne reikalauja aukštos kvalifikacijos darbinio personalo

Pagal MiTek sistemą galima projektuoti konstrukcijas atitinkančias pagal ЕS5 nacionalinius standartus, kurie projektuojami įvairiose šalyse, norma DIN ir panašiai.
MiTek konstrukcijų sistemą galima charakterizuoti keliais žodžiais:
EKONOMIŠKUMAS, PATIKIMUMAS, ILGAAMŽIŠKUMAS

MiTek


 

                                    Skambinkite dabar ir mes rasime Jums geriausią sprendimą!

UAB "Tikras Turtas"
Nekilnojamojo Turto Centras Nr.1

  Birutės g. 11, LT-91204 Klaipėda, Lietuva
Tel./faksas: +370(46)380811; +370(46)310820
Mob.tel.: +370(699)35259
info at tt1 dot lt tikrasturtas