APIE MUS

Mes gaminame ir montuojame energiją taupančius namus, gaminame remiantis termoprofilio plieno sistemos.

Mes organizuojame savo veiklą, taip kad rasti mūsų klientams greitą, veiksmingą ir kvalifikuotą sprendimą namo statybai.

Fabrike gaminame ir sandėliuojame namų elementų dalis, detalės yra apsaugotos nuo kenksmingų oro sąlygų iki jų montavimo.

Produktų kataloge Jūs rasite siūlomų namų projektus, pagaminimo datą ir montavimą, kurį sudaro ne daugiau kaip 2 mėnesiai. Tuo pačiu metu mes turime galimybę iš dalies pakeisti ir papildyti detales pagal Jūsų pageidavimą. Jeigu nė vienas iš projektų, nepatiko mūsų klientui, mes dirbame su Jais individualiai. Papildomai be skydinių namų, mes sėkmingai užbaigėme keletą didelio masto darbų, kurie apėmė visą biurų fasadų ir gamybos patalpų.

Mes gaminame ir montuojame mūsų namus Norvegijoje, Švedijoje, Suomijoje, Estijoje, Latvijoje, Ispanijoje, kurie patvirtina mūsų gaminamų namų kokybiškumą. Dėka bendradarbiavimo su UAB"TIKRAS TURTAS" nuo 2011 m. rugpjūčio mėn. namų "HANSWELL" statyba tapo prieinama ir Lietuvoje.

Namų gamybai , mes naudojame medžiagas iš pirmaujančių pasaulio gamintojų pramonės, Ruukki, Rockwool, Isover, Gyproc ir tt.

UAB "Tikras Turtas"
Nekilnojamojo Turto Centras Nr.1

  Birutės g. 11, LT-91204 Klaipėda, Lietuva
Tel./faksas: +370(46)380811; +370(46)310820
Mob.tel.: +370(699)35259
info at tt1 dot lt tikrasturtas