Komercinė statyba

Kokybiškos kompleksinės termoprofilio (LSTK) statybos sistemos, gali būti pritaikytos komercinių pastatų statybai (autoservisai, autoplovyklos, degalinės, sandėliavimo ir biurų pastatai, supermarketai, kavinės, turgaus paviljonai, moteliai ir užkandinės, viešbučiai, nakvynės namai) iki keturių aukštų.
Surenkamų karkasinių namų statyba, iškėlė statybos technologijas į naują lygį. Mes siekiame industrializuoti surenkamų pastatų statybą iš metalinių konstrukcijų, kad 100 procentų konstrukcijos technologijų pagamintų gamykloje (įskaitant inžinerija) būtų pastatytų statybų aikštelėje.

Minimalus laikas, surenkamų namų statybai pagamintų iš lengvų profilio struktūrų leidžia užsakovui žymiai sumažinti išlaidas ir sumažinti investicijų atsipirkimo laikotarpį.


Metalinio rėmo montavimas surenkamų statinių gali būti atliekamas bet kuriuo metų laiku, nepažeidžiant galutinio rezultato. Nėra vadinamojo ,,šlapio“ proceso, blogo oro, tai neturi didelės įtakos statybos pažangai. Tai ir yra surenkamų statinių iš metalo konstrukcijų patogumas, kuriuos žymiai lengviau pakeisti arba prailginti, negu plytinius ar blokinius pastatus. Išlaidos šiuo atveju žymiai mažesnės, negu rekonstruojant komercinius pastatus iš tradicinių statybos medžiagų.
 

Susisiekite su mumis ir mes atliksime Jūsų verslui konkurencinį sprendimą!
 

UAB "Tikras Turtas"
Nekilnojamojo Turto Centras Nr.1

  Birutės g. 11, LT-91204 Klaipėda, Lietuva
Tel./faksas: +370(46)380811; +370(46)310820
Mob.tel.: +370(699)35259
info at tt1 dot lt tikrasturtas